BSR2627FWSC004 Koko-opas
/
|Kokotaulukko
| Mittauskohta | S | M |
|---|---|---|
| A · Vaatteen pituus | 17.5 | 20.5 |
| B · Taitteen korkeus | 30.5 | 32.5 |
| C · Helman leveys | 10.5 | 9.5 |
S
A · Vaatteen pituus17.5
B · Taitteen korkeus30.5
C · Helman leveys10.5
M
A · Vaatteen pituus20.5
B · Taitteen korkeus32.5
C · Helman leveys9.5
- Kaikki mitat ovat senttimetreinä (cm).
- A · Vaatteen pituus / B · Taitteen korkeus / C · Helman leveys
- Katso mittauskohdat viereisestä kuvasta.
- Mitat voivat vaihdella mittaustavan mukaan.
