BSR26FWSU009 Koko-opas
/
|Kokotaulukko
| Mittauskohta | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| A · Pituus | 58.5 | 61 | 61.5 |
| B · Hartialeveys | 56 | 56.5 | 58 |
| C · Rinnan leveys | 63.5 | 65 | 66 |
| D · Hihan pituus | 54.5 | 56 | 57.5 |
M
A · Pituus58.5
B · Hartialeveys56
C · Rinnan leveys63.5
D · Hihan pituus54.5
L
A · Pituus61
B · Hartialeveys56.5
C · Rinnan leveys65
D · Hihan pituus56
XL
A · Pituus61.5
B · Hartialeveys58
C · Rinnan leveys66
D · Hihan pituus57.5
- Kaikki mitat ovat senttimetreinä (cm).
- A · Pituus / B · Hartialeveys / C · Rinnan leveys / D · Hihan pituus
- Mitat voivat vaihdella mittaustavan mukaan.
