BSR2627FWPT088 Maatadvies
/
|MAATTABEL
| AFMETING | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| A · Lengte | 108 | 109 | 110 | 110.5 | 111 |
| B · Taillebreedte (plat gemeten) | 37~47 | 37.5~49 | 38.5~53 | 41~56 | 44~62 |
| C · Kruishoogte | 43 | 44 | 44.5 | 46 | 47 |
| D · Dijbreedte | 39 | 40.5 | 42 | 44 | 44.5 |
| E · Zoombreedte | 28.5 | 29.5 | 30 | 31 | 31.5 |
S
A · Lengte108
B · Taillebreedte (plat gemeten)37~47
C · Kruishoogte43
D · Dijbreedte39
E · Zoombreedte28.5
M
A · Lengte109
B · Taillebreedte (plat gemeten)37.5~49
C · Kruishoogte44
D · Dijbreedte40.5
E · Zoombreedte29.5
L
A · Lengte110
B · Taillebreedte (plat gemeten)38.5~53
C · Kruishoogte44.5
D · Dijbreedte42
E · Zoombreedte30
XL
A · Lengte110.5
B · Taillebreedte (plat gemeten)41~56
C · Kruishoogte46
D · Dijbreedte44
E · Zoombreedte31
XXL
A · Lengte111
B · Taillebreedte (plat gemeten)44~62
C · Kruishoogte47
D · Dijbreedte44.5
E · Zoombreedte31.5
- Alle afmetingen zijn in cm.
- A · Lengte / B · Taillebreedte (plat gemeten) / C · Kruishoogte / D · Dijbreedte / E · Zoombreedte
- De afmetingen kunnen afwijken afhankelijk van de meetmethode.
