BSR2627FWPT123 Maatadvies
/
|MAATTABEL
| AFMETING | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| A · Lengte | 110 | 110.5 | 111 | 112 |
| B · Taillebreedte (plat gemeten) | 36~50 | 38~51 | 40~53 | 43.5~58 |
| C · Kruishoogte | 45 | 46 | 46.5 | 47 |
| D · Dijbreedte | 46 | 47 | 49 | 50 |
| E · Zoombreedte | 29 | 29 | 29.5 | 30.5 |
S
A · Lengte110
B · Taillebreedte (plat gemeten)36~50
C · Kruishoogte45
D · Dijbreedte46
E · Zoombreedte29
M
A · Lengte110.5
B · Taillebreedte (plat gemeten)38~51
C · Kruishoogte46
D · Dijbreedte47
E · Zoombreedte29
L
A · Lengte111
B · Taillebreedte (plat gemeten)40~53
C · Kruishoogte46.5
D · Dijbreedte49
E · Zoombreedte29.5
XL
A · Lengte112
B · Taillebreedte (plat gemeten)43.5~58
C · Kruishoogte47
D · Dijbreedte50
E · Zoombreedte30.5
- Alle afmetingen zijn in cm.
- A · Lengte / B · Taillebreedte (plat gemeten) / C · Kruishoogte / D · Dijbreedte / E · Zoombreedte
- De afmetingen kunnen afwijken afhankelijk van de meetmethode.
