BSR2627FWSC001 Maatadvies
/
|MAATTABEL
| AFMETING | S | M |
|---|---|---|
| A · Romplengte | 17.5 | 20.5 |
| B · Omslaghoogte | 30.5 | 32.5 |
| C · Zoombreedte | 10.5 | 9.5 |
S
A · Romplengte17.5
B · Omslaghoogte30.5
C · Zoombreedte10.5
M
A · Romplengte20.5
B · Omslaghoogte32.5
C · Zoombreedte9.5
- Alle afmetingen zijn in cm.
- A · Romplengte / B · Omslaghoogte / C · Zoombreedte
- Bekijk de afbeelding hiernaast voor de meetpunten.
- De afmetingen kunnen afwijken afhankelijk van de meetmethode.
