BSR26FWSU008 Maatadvies
/
|MAATTABEL
| AFMETING | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| A · Lengte | 96.5 | 98.5 | 99.5 |
| B · Taillebreedte (plat gemeten) | 32~52 | 33.5~54 | 35.5~55 |
| C · Kruishoogte | 40 | 42 | 42.5 |
| D · Dijbreedte | 40 | 41.5 | 43 |
| E · Zoombreedte | 29 | 30.5 | 31 |
M
A · Lengte96.5
B · Taillebreedte (plat gemeten)32~52
C · Kruishoogte40
D · Dijbreedte40
E · Zoombreedte29
L
A · Lengte98.5
B · Taillebreedte (plat gemeten)33.5~54
C · Kruishoogte42
D · Dijbreedte41.5
E · Zoombreedte30.5
XL
A · Lengte99.5
B · Taillebreedte (plat gemeten)35.5~55
C · Kruishoogte42.5
D · Dijbreedte43
E · Zoombreedte31
- Alle afmetingen zijn in cm.
- A · Lengte / B · Taillebreedte (plat gemeten) / C · Kruishoogte / D · Dijbreedte / E · Zoombreedte
- De afmetingen kunnen afwijken afhankelijk van de meetmethode.
