SKU : BSR2627FWJK127
Arched Color-Block Nylon Jacket Navy / Cream
Normale prijs
₩220,000
Btw inbegrepen
Size Guide
/
|MAATTABEL
| AFMETING | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| A · Lengte | 69.5 | 72.5 | 76.5 |
| C · Borstbreedte | 71.5 | 74.5 | 78 |
| D · Mouwlengte | 79.5 | 81 | 84 |
M
A · Lengte69.5
C · Borstbreedte71.5
D · Mouwlengte79.5
L
A · Lengte72.5
C · Borstbreedte74.5
D · Mouwlengte81
XL
A · Lengte76.5
C · Borstbreedte78
D · Mouwlengte84
- Alle afmetingen zijn in cm.
- A · Lengte / C · Borstbreedte / D · Mouwlengte
- De afmetingen kunnen afwijken afhankelijk van de meetmethode.
Technical Info






































